Biz Kimiz

HOŞ GELDİNİZ MUSTAFA SAYGILI (SAYGILI HOCA) ÖZ GEÇMİŞİ

1959 Yılında Çanakkale - Biga, Katrancı Köyü’nde Doğdu.İlk dini tahsilini babasından aldı.İlkokulu köyü Katrancı’da bitirip, orta tahsilini biga İmam Hatip Okulu’nda tamamladı.
1979 Yılında askerlik dönüşü Çanakkale - Eceabat İlçesi’nde İmam Hatip olarak göreve başladı.Dışarıdan İmtihanlara girerek Çanakkale İmam Hatip Lisesi’nden Mezun Oldu.
En son 1992 Yılında Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakultesi Meslek Yüksek Okulu’nu bitirdi
Çanakkale - Biga - İstanbul ve İzmit’te İmam Hatip olarak görevlerde bulundu.
1993 Yılında Diyanet İşleri Başkanlığı kanalıyla görevli olarak yurt dışı hizmetine çıktı. altı yıl İsviçre’nin Zürih (Regensdorf)kentinde din görevlisi olarak çalıştı. yurt dışı dönüşü ’’17 Ağustos 1999 Marmara Depremini ’’ İzmit’te yaşadıktan sonra,Biga Kurşunlu Camii İmam Hatipliğine,daha sonrada Merkez Çarşı Camii İmam Hatipliğine atandı. 2004 yılında aynı camii İmam Hatipliğinden Emekli oldu.
 
ŞİRKET TANIMI
 
    2005 Yılında kurulan saygılı tur organizasyon ticaret limited isimli şirketimiz A gurubu seyahat acentasi olarakta  2010 yılında GÜL DESTE TURİZM  A Gurubu Seyahat acentasını kurarak   Hac- Umre Yurtiçi ve Yurtdışı seyahat organizasyonları kendi bünyesinde yapmaktadır. Ayrıca mağazamızda hac-umre malzemeleri ve tesettür giyim,kitap ve cd gibi ürünlerimiz’i mağazamızda bulabilirsiniz

Bizleri Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz.

  İletişim
Form Bilgileri
 Konu :
 Konu Detay * :
 Açıklama * :
 Dosya Ekle :
Formu Dolduranın
 Adı Soyadı * :
 Firma Adı * :
 Görevi :
 E-Posta * :
 Telefonu (İş / GSM) * :
 Faks * :
 İl /İlçe :
/
Güvenlik Kodu
: (İşlem sonucunu giriniz)
* Zorunlu Alanlar
Döviz

İstatistik

scroll up